مراسم استقبال شهروندان نیشابوری و معارفه دکتر غلامحسین مظفری فرماندار جدید نیشابور برگزار شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۳
همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر مراسم استقبال شهروندان نیشابوری از فرزند نیشابور در ورودی شهر و تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید نیشابور در سالن شهید عابدی فرمانداری نیشابور برگزار شد...

مراسم معارفه دکتر غلامحسین مظفری فرماندار جدید نیشابور برگزار شد

همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر مراسم استقبال از فرزند نیشابور در ورودی شهر و تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید نیشابور در سالن شهید عابدی فرمانداری نیشابور برگزار شد.

در این مراسم که با استقبال گرم همشهریان مواجه شد مردم با شاخه های گل به استقبال فرماندار جدید خود رفتند.

فرماندار جدید نیشابور در این مراسم اظهار داشت: بیش از یک سال و نیم از استقرار دولت تدبیر و امید می‌گذرد و ما فرصت چندانی نداریم اگر همدلی و وفاق در شهرستان به وجود نیاید همه چیز از دستمان در رفته است. وی با بیان این مطلب که باید فاصله ایجاد شده را هر چه سریع‌تر کم کنیم گفت: در نشستی که با وزیر کشور روز گذشته در تهران داشتم به جایگاه تاریخی و گردشگری نیشابور اشاره کردم و گفتم متاسفانه تاکنون به ظرفیت‌های فرهنگی و اقتصادی نیشابور به‌ خوبی توجه نشده و ما باید نگاه به نیشابور به عنوان یک شهرستان غیر مرکز را تغییر داده و نگاه ملی به این شهرستان داشته باشیم.

غلامحسین مظفری ادامه داد: در آن جلسه مقرر شد که ما باید تا سه ماه آینده یک برنامه مدون برای توسعه شهرستان نیشابور تهیه کرده که قابلیت عملیاتی و اجرایی به لحاظ ساختار دولتی داشته باشد و وزیر کشور قول دادند شما طرح را بیاورید اگر زمینه اجرایی فراهم بود هر اختیاری که وزیر کشور داشته باشد به فرماندار نیشابور تفویض می‌کند. وی خاطرنشان کرد: این برای شهرستان نیشابور یک فرصت استثنایی بوده و باید کارشناسان، سازمان‌های مردم نهاد، بخش خصوصی با برقراری وفاق و همدلی به کمک شهر بیایند تا شاهد توسعه بیش از پیش این شهرستان باشیم.

مظفری با بیان این مطلب که مردم را باید محور تمام کارهای خود قرار دهیم، گفت: ما باید یک فضای پر نشاط و امن ایجاد کنیم و با راه‌اندازی یک اتاق ایده از تمام شهروندان درخواست کنیم تمام ایده‌های خود را برای پیشرفت شهرستان در مدت پنج ماه آینده برای ما ارسال کنند و با تشکیل کارگروه‌های مختلف به این طرح‌ها که قابلیت اجرا دارند بپردازیم تا شاهد شکوفایی شهرستان باشیم. گفتنی است؛ در پایان این جلسه از زحمات برات علی‌نیا فرماندار سابق تقدیر و غلامحسین مظفری به‌ عنوان فرماندار جدید نیشابور معرفی شد.

 در پایان این جلسه از زحمات برات علی‌نیا سرپرست فرمانداری نیشابور تقدیر و غلامحسین مظفری به‌ عنوان فرماندار جدید نیشابور معرفی شد.

تصــاویر پــیوســت
لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.