آغاز طرح ساماندهی پایانه روستایی کفکدک توسط شهرداری نیشابور

۲۸ آبان ۱۳۹۴
مدیرحوزه خدمات شهری شهرداری نیشابور در خصوص طرح انتقال پایانه کفکدک ، اظهارداشت : با توجه به شروع طرح ساماندهی و انتقال پایانه فوق به مکان جدید و استفاده هرچه بهتر از فضای موجود جهت استفاده همشهریان محترم ، فاز نخست طرح جمع آوری کیوسک ها و دکه های داخل محوطه پایانه که قبلا به شکل نامناسب و بدون مجوز از شهرداری در این محل قرار گرفته بود در دستور کار قرار گرفت .

زمانی ،  با اشاره به اینکه دکه های مذکور ضمن ایجاد چهره نامناسب برای ورودی شهر باعث ایجاد    مزاحمت هایی نیز برای اهالی گردیده بود ، یادآور شد : دکه های یادشده پس از طرح در کمیسیون بند20 شهرداری و صدور رای و ابلاغ اخطارهای لازم همراه با دادن مهلت مناسب ، مکاتبه با دادستان شهرستان  همچنین رعایت کامل موازین و شئونات اسلامی ، باحضور نماینده دادستان و نیروی انتظامی توسط واحد نظارت بر سد معبر جمع آوری گردید.

 شایان ذکر است به مالکین دکه های مذکور اعلام گردیده است که در صورت تمایل به استفاده از بازارچه های احداث شده در منطقه کفکدک که در ورودی پایانه واقع شده می توانند با مراجعه به سازمان پسماند و پس از طی مراحل قانونی نسبت به اجاره غرفه های بازار مذکور اقدام کنند .

وی اضافه کرد: در همین راستا مقرر شده که برای متقاضیان فوق تخفیف های لازم و مناسب از سوی سازمان پسماند ارایه شده و با آنان همکاری مورد نظر انجام شود.

لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.