شهردار جدید نیشابور انتخاب شد

۱۰ تیر ۱۳۹۵
شورای اسلامی شهر نیشابور در جلسه رسمی خود در روز هشتم تیرماه سال جاری و پس از ساعتها بررسی و ارزیابی نامزدهای راه یافته به دور نهایی جهت تصدی سمت شهردار نیشابور ، سرانجام رای خود را اعلام و مهندس هادی مسلمی را به عنوان سکاندار مدیریت شهری نیشابور انتخاب کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور ، در جلسه فوق و قبل از انجام رأی‌گیری دو تن از نامزدها به نامهای محمدکاظم صادقی و رضا اسدی از ادامه حضور انصراف داده و درنهایت رأی‌گیری بین آقایان هادی مسلمی (سرپرست فعلی شهرداری) ، سید ابوالفضل حسینی قاضی و هادی شریعتی برگزار شد.
در مرحله نخست رای گیری هادی مسلمی و سید ابوالفضل حسینی قاضی هرکدام شش رای و هادی شریعتی نیز یک رای را کسب کردند و انتخاب شهردار به دور دوم کشیده شد.
سرانجام در دور دوم و پس از رای گیری مجدد ، هادی مسلمی با کسب هفت رأی از مجموع 13 رای اعضای شورای شهر توانست به ‌عنوان شهردار نیشابور معرفی شود.
گفتنی است که مهندس هادی مسلمی دارای مدرک کارشناسی عمران بوده هم اکنون به عنوان سرپرست شهرداری نیشابور عهده دار مدیریت شهری می باشد و در سوابق اجرایی اش ، 19 سال سابقه خدمت در بخشهای مختلف شهرداری و در پست هایی نظیر مدیر منطقه دو ، معاون شهرسازی و مسوول ساختمانی به چشم می خورد.

لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.