• کد خبر : 3472
  • 1398/02/15

همزمان با هفته شوراها صورت گرفت: آیین کلنگ زنی احداث یک مجموعه ورزشی خیّرساز و افتتاح چندین پروژه عمرانی شهرداری

همزمان با آخرین روز از هفته شوراها آیین کلنگ زنی مجموعه ورزشی خیرساز در منطقه 22 بهمن شرقی و مراسم افتتاح پل عطار با حضور مسئولین شهری برگزار شدِ.

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر نیشابور در این مراسم گفت: با توجه به سیاست‌های شورای پنجم در راستای بهره‌گیری از ظرفیت خیّران در توسعه زیرساخت‌های شهری، آقای دکتر مشایخان از خیّران نیک‌اندیش نیشابوری مقیم خارج از کشور، در کمیسیون ورزش و جوانان شورا حضور یافته و آمادگی خود را برای احداث یک مجموعه ورزشی در نیشابور اعلام کردند.

علی‌اکبر شکیبا با اشاره به اینکه شرط اصلی دکتر مشایخان برای انجام این اقدام نیک‌اندیشانه بهره‌مندی رایگان شهروندان از این مجموعه ورزشی است، اظهار داشت: شورای اسلامی شهر و شهرداری نیشابور نیز در پاسخ به این رفتار نیک‌اندیشانه، ضمن تغییر کاربری زمین و صدور رایگان پروانه ساخت، زمینی به مساحت 4300 مترمربع را در منطقه 22 بهمن شرقی برای اجرای این پروژه در اختیار این خیّر محترم قرار دادند.

وی با بیان اینکه هزینه احداث این مجموعه ورزشی که شامل یک سالن ورزشی سرپوشیده، دو زمین روباز و تعدادی مکان اقامتی خواهد بود، حدود 30 میلیارد ریال می‌باشد، خاطرنشان کرد: امیدواریم این مجموعه ورزشی که نخستین مجتمع ورزشی خیّرساز نیشابور در این مقیاس است، در کمتر از دو سال آینده به بهره برداری برسد.

امروز همچنین مجموعه فعالیت های عمرانی مسیر گردشگری عطار و خیام مورد بهره برداری قرار گرفت.

معاون امور عمرانی شهرداری نیشابور 80 متر دیوار ساحلی، احداث پل و جدول گذاری و بهسازی مسیر را با اعتبار 7میلیارد و 200 میلیون ریال از جمله اقدامات عمرانی منطقه گردشگری عطار و خیام عنوان کرد.

 

نویسنده : شادی

پیوستها :

1
همزمان با هفته شوراها صورت گرفت: آیین کلنگ زنی احداث یک مجموعه ورزشی خیّرساز و افتتاح چندین پروژه عمرانی شهرداری
دیدگاه

0 دیدگاه