مهاجرت به کانادا
  • کد خبر : 7686
  • 1401/09/16

اختصاص ۵ دستگاه اتوبوس جدید و یک دستگاه خودرو نردبان هیدرولیکی آتش نشانی و استفاده از تسهیلات برای پروژه های شهری نیشابور، حاصل جلسه با رئیس جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری‌های کشور

🔸مهندس ارکانی نماینده مردم شریف شهرستان های نیشابور و فیروزه و زبرخان در جلسه با دکتر سلیمی رئیس جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور که با حضور مهندس کمیلی پور رئیس شورای اسلامی شهر نیشابور و مهندس میرفانی شهردار نیشابور برگزار شد به بررسی مشکلات شهرداری های حوزه انتخابیه ازجمله شهرداری نیشابور که جمعیت آن از ٧ مرکز استان بیشتر و تعداد ناوگان اتوبوس های درون شهری آن از ١٧ مرکز استان بیشتر می باشد پرداختند. 

 

🔸در این جلسه اهم مسائل و معضلات شهری نیشابور نظیر اختصاص سهمیه خرید اتوبوس با نرخ یارانه ای، اختصاص یک دستگاه خودرو نردبان هیدرولیکی آتش نشانی، مجوز انتشار اوراق مشارکت برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و تسهیلات صندوق کارآفرینی امید برای بازسازی ناوگان اتوبوسرانی، درخواست اعتبار برای جداسازی آب شرب از آبیاری فضای سبز، تکمیل کارگاه تولید قطعات بتنی و خرید ماشین آلات راهسازی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

 

🔸با جمع بندی و دستورات رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری‌های کشور مقرر شد ۵ دستگاه اتوبوس جدید علاوه بر اتوبوس های قبلی به شهر نیشابور اختصاص یابد. 

همچنین اختصاص یک دستگاه خودرو نردبان هیدرولیکی آتش نشانی تولید داخلی و موافقت با استفاده از ظرفیت تسهیلات بانکی و اوراق مشارکت برای طرح ها و پروژه های شهرداری نیشابور از مهمترین مصوبات این جلسه بود. 

 

🔸موضوع جابجایی زباله گاه شهر نيشابور نیز مطرح گردید و تصمیم گیری درمورد آن به بازدید حضوری مدیران پسماند سازمان شهرداری های کشور موکول گردید. 

 

🔸مصوبات و دستورات مربوط به اختصاص امکانات و تجهیزات به سایر شهرداری های حوزه انتخابیه در شهرستان های نیشابور و فیروزه و زبرخان نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

نویسنده : روابط عمومی شهرداری نیشابور

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه